Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 6.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 23 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power (W) | 801-1000W, 1200 |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| Place of Origin | Jiangsu, China |
| Model Number | PC2204 |
| Voltage (V) | 220 |
| Motor Type | Brush Motor |
| After-sales Service Provided | Free spare parts |
| Warranty | 1 Year |
| Function | Wet And Dry |
| Application | Car, RV, Hotel, Household |
| Power Source | Electric |
| Dust box capacity (L) | 1-2 L |
| Suction Power | 1000-1499Pa |
| Private Mold | Yes |
| Maximum Runtime | 30-60min |
| Automatic Dirt Disposal | NO |
| Navigation Mode | Infrared |
| App-Controlled | NO |
| Product name | Fabric vacuum cleaner |
| Color | Black/White |
| Feature | Automatic Cleaning |
| Rated Voltage | 220V |
| Material | ABS |
| Dustbin Capacity | 1.8L |
| Charging method | Charging Cable |
| Keywords | Steam Fabric Vacuum Cleaner |
| Noise | 76dba |
| Suction | 13Kpa |
Instock
There are no reviews yet.