Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 13.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 55 × 36 × 33 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power (W) | 1201-1400W |
| Brand Name | PUXIL |
| Origin | Mainland China |
| Rated voltage | : 220V/50Hz |
| Power: | 1400W |
| Capacity: | 0.9L |
Instock
There are no reviews yet.