Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 44 × 21 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | 3698Z |
| Cleaner Type | Steam Cleaner |
| Water Shortage Alarm | Yes |
| Steam Duration | >30 minutes |
| Certification | GS(消费电子), ROHS, CCC |
| Type | Handheld |
| Power (W) | <800W |
| Brand Name | Bear |
| Origin | Mainland China |
| name | Steam Cleaners |
| Power | 330w |
| Voltage | 220-240V |
| Maximum noise | 76dB |
| Clear water tank capacity | 725ml |
| Sewage tank capacity | 1100ml |
| Function 1 | In addition to mites |
| Function 2 | Wet and dry type |
| size | 325*390*160mm |
| Net weight | 3.86kg |
Instock
There are no reviews yet.