Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4.92 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 31 × 26 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power (W) | 801-1000W |
| Brand Name | FGHGF |
| Origin | Mainland China |
| item number | CG1982 |
| brand | other |
| Power mode | alternating current |
| Product Category | Steam cleaner |
| rated power | 1050W |
| mode of operation | mechanical |
| Main downstream platforms | eBay, Amazon, wish, AliExpress, Indie, LAZADA, other |
| Authorized private label | No |
| Bottom plate material | ABS |
| rated voltage | 110V-240V |
| Cross-border export supply | Yes |
| capacity | 300mL and below |
| Temperature control gear | Switch single gear |
Instock
There are no reviews yet.