Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 40 × 50 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power (W) | 2600W |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| brand | Small gun |
| Model | CNTONE-03B |
| power | Above 1401W |
| Color classification | 2600W – Household controllabl |
| voltage | 220V |
| Steam duration | Over 30 minutes |
| manufacturing enterprise | Zhongshan Shengtai Electric Appliance Co., Ltd |
| capacity | 900mL and above |
Instock
There are no reviews yet.