Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 47 × 30 × 39 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | CB, ROHS, CE |
| Power (W) | >1400W, 440w |
| Brand Name | Esyhey |
| Origin | Mainland China |
| Bag Or Bagless | With Bag |
| Voltage (V) | 220v |
| Type | Ultra Fine Air filter |
| Installation | HAND HELD |
| Function | Wet And Dry |
| logo/pattern | Silk screen printing |
| Power cord length | 5 meters |
| Water temperature | 60±10℃ |
| Hose length | 1.6M |
| Noise | ≤81dbA |
| Screen | LED |
| Clean water tank capacity | 1600ml |
| Sewage tank capacity | 1300ml |
Instock
There are no reviews yet.