Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 41 × 23 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | DEM-ZQ610 |
| Steam Duration | <10 minutes |
| Certification | ce |
| Power (W) | 1201-1400W |
| Brand Name | Esyhey |
| Origin | Mainland China |
| Model | DEM-ZQ610 |
| voltage | 220V |
| net weight | 2.1Kg (inclusive) -4kg (inclusive) |
| power | Above 1201W |
| Water tank capacity | 300mL and below |
| Power cord length | 0-4m |
| Is there a steam adjustment function? | No |
| Is it wireless? | No |
| continuous steam time | Under 15 minutes |
| warm-up time | Less than 1 minute |
Instock
There are no reviews yet.