Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 25 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Cleaner Type | Steam Cleaner |
| Water Shortage Alarm | Yes |
| Steam Duration | >30 minutes |
| Certification | none |
| Type | Handheld |
| Brand Name | CNTONE |
| Origin | Mainland China |
| Related Searches | steam cleaner |
| function | disinfection, high temperature sterilization |
| voltage (v) | 220v |
| power (w) | 3500W |
| color | black |
| Functions | Steam Cleaner |
| Function1 | Steam Cleaning Machine |
Instock
There are no reviews yet.