Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 22 × 40 cm |
| Certification | none |
| Power (W) | 1201-1400W |
| Brand Name | PUXIL |
| Origin | Mainland China |
| Voltage: | 220V/50HZ |
| Power: | 1300W |
| Water tank capacity | : 230ml |
| Heating time: | 20s |
| Working time: | 11 minutes |
Instock
There are no reviews yet.