Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 35 × 25 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power (W) | 3000W |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| Power | 140 1W or more |
| Voltage | 220V |
| Capacity | 900mL and above |
Instock
There are no reviews yet.