Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 29 × 16 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | TC-SC-001 |
| Cleaner Type | Steam Cleaner |
| Certification | ROHS, CE |
| Type | Handheld |
| Power (W) | 2500W |
| Brand Name | hongjingyang |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.