Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.945 kg |
|---|---|
| Dimensions | 29 × 22 × 17 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | TC-SC-002 |
| Cleaner Type | Steam Cleaner |
| Power (W) | 2401-2600W |
| Brand Name | BALASHOV |
| Origin | Mainland China |
| Steam temperature | Greater than or equal to 105° C |
| Steam pipe length | 2 meters |
| Heating time | 15S |
| Feature1 | steam cleaner air conditioner |
| Feature2 | steam cleaning 2500w |
| Feature3 | steam cleaner machine |
| Feature4 | steam machine for cleaning |
| Feature5 | steam cleaning cars |
| Feature6 | steam cleaning machines for cars |
| Feature7 | cleaning steam machine |
| Feature8 | steam cleaning machine |
| NOTE: | There is no automatic on/off control trigger on the handle to start and stop the steam |
Instock
There are no reviews yet.