Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 6.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 43 × 24 × 29 cm |
| Model Number | LU-335 |
| Cleaner Type | Steam Cleaner |
| Water Shortage Alarm | Yes |
| Certification | GS(消费电子), ROHS, CCC |
| Type | Handheld |
| Power (W) | 3500W |
| Brand Name | Bear |
| Origin | Mainland China |
| Name | Steam Cleaners |
| Voltage | 220-240V |
| Steam duration | >30min |
| vapor pressure | 400-500KPa |
| Nozzle temperature | 100-120°C |
| water consumption | 250-500ml/min |
| Function | Disinfection |
| Hot and cold water range | 12m |
| Cold water consumption | 3-5L/min |
| size | 380*190*240mm |
| Net weight | 6.5kg |
Instock
There are no reviews yet.