Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 64 × 34 × 18 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Cleaner Type | Steam Cleaner |
| Certification | ce |
| Type | Steam Mop |
| Power (W) | 1001-1200W |
| Brand Name | hongjingyang |
| Origin | Mainland China |
| Tank capacity | 500ML |
| Power cable length | 5M |
| Heating time | heating 15S |
| Clean area | 80-120 square meters |
Instock
There are no reviews yet.