Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 6.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 49 × 35 × 35 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Cleaner Type | Steam Cleaner |
| Water Shortage Alarm | Yes |
| Steam Duration | 10-15 minutes |
| Certification | ce |
| Type | Handheld |
| Power (W) | >1400W |
| Brand Name | Esyhey |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.