Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power (W) | 801-1000W |
| Brand Name | Plooy |
| Origin | Mainland China |
| Watt | 2000-3999 W |
| Nama Merek | LISM |
| Asal | CN (Asal) |
| Rated voltage | 110V / 220V |
| feature1 | Garden Cleaning |
| feature2 | Car Washer |
| feature3 | High Pressure Water gun |
| feature4 | Car Wash Machine |
| feature6 | Induction Cleaner |
| feature7 | High-Pressure Washer |
| feature8 | Washer |
Instock
There are no reviews yet.