Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 6.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 48 × 38 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power (W) | 801-1000W, 2000 |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| After-sales Service Provided | Free spare parts |
| Warranty | 1 Year |
| Application | Car, Hotel, Household |
| Power Source | Electric |
| App-Controlled | NO |
| Private Mold | NO |
| logo/pattern | Inkjet Printing |
| Type | Steam Mop |
| Voltage (V) | 220 |
| Model Number | PR-365 |
| Place of Origin | Jiangsu, China |
| Color | Customized |
| Stainless tank | 2L |
| Nominal tank | 1.8L |
| steam preparation time | 8 min |
| Working pressure | 5bar |
| Hose | 1.45m |
| Color box Size | 475*320*330mm |
Instock
There are no reviews yet.