Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Cleaner Type | Steam Cleaner |
| Water Shortage Alarm | No |
| Steam Duration | >30 minutes |
| Certification | CCC |
| Type | Handheld |
| Power (W) | 3500W |
| Brand Name | CNTONE |
| Origin | Mainland China |
| Related Searches | steam cleaner |
| voltage | 220V |
| power | 3500W |
| Features | air conditioning cleaning |
| Features1 | air conditioner cleaning |
| Features2 | High pressure steam cleaner |
| Features3 | steam cleaning machine |
| Features4 | steam cleaner for home |
| Features5 | cleaning devices |
Instock
There are no reviews yet.