Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 13 kg |
|---|---|
| Dimensions | 90 × 21 × 46 cm |
| Hign-concerned Chemical | None, None |
| Certification | CB, CEEAC |
| Type | Canister-Type, Other |
| Power (W) | <800W |
| Brand Name | HUANJI |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| Usage | Home DIY |
| battery | 36V44AH |
| weight | 13kg |
| dimension | 90cm 21cm 46cm |
| Tires | Rubber tires |
| Material | Aluminum alloy |
| Motor | 250W brushless motor |
Instock
There are no reviews yet.