Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 2 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None, None |
| Water Shortage Alarm | Yes |
| Steam Duration | 10-15 minutes, 30 minutes |
| Certification | ce, ce |
| Type | Steam Mop, Steam Mop |
| Power (W) | 1001-1200W, 1001-1200W |
| Brand Name | LIXIU |
| Origin | US(Origin), US(Origin) |
| Water short alarm | Yes, Yes |
Instock
There are no reviews yet.