Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 21 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power (W) | 2401-2600W |
| Brand Name | BALASHOV |
| Origin | Mainland China |
| Product Category | Steam Cleaners |
| rated power | 2500W |
| Operation method | mechanical |
| Bottom material | plastic |
| Rated voltage | 110V 220V |
| Note | 110V US plug /220V EU plug |
| Support | retail, wholesale, Dropshipping |
| Feature 1 | steam cleaner |
| Feature 2 | steam cleaner for home |
| Feature 3 | High pressure cleaner |
| Feature 4 | portable pressure washers |
| Feature 5 | High pressure washer |
| Feature 6 | air conditioner cleaning |
| Feature 7 | steam high pressure washer |
| Feature 8 | Steam generator for cleaning |
| Feature 9 | House cleaning |
Instock
There are no reviews yet.