Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.741 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 22 × 22 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Steam Cleaners |
| Type | Handheld |
| Power (W) | 801-1000W |
| Brand Name | BALASHOV |
| Origin | Mainland China |
| Note: | 110V US plug /220V EU plug |
| Feature 1 | steam cleaner for home |
| Feature 2 | House cleaning |
| Feature 3 | Steamer steam cleaner |
| Feature 4 | Jet washer high pressure |
| Feature 5 | Automotive cleaning |
| Feature 6 | steam cleaner high pressure |
Instock
There are no reviews yet.