Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 75 × 35 × 22 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Electric | lithium battery |
| Anti-wind Ability | 1 |
| Drone Weight | 2000g |
| Takeoff Weight | 1000g |
| Transit Time (Days) | 1500-2000m |
| Video Capture Resolution | other |
| Operator Skill Level | Beginner, Intermediate |
| Indoor/Outdoor Use | outdoor |
| Camera Mount Type | other |
| Controller Mode | MODE2 |
| Flight Time | 5~10 |
| Control Channels | 4 channels |
| Controller Battery | AA |
| Remote Distance | 200-300m |
| Remote Control | Yes |
| Package Includes | Original Box, Operating Instructions |
| Material | Plastic, Foam |
| Brand Name | Andralyn |
| Features | other |
| Recommend Age | 14+y |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.