Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.116 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Woolen Clothes |
| Feature | Eco-Friendly |
| Model Number | Portable Lint Remover |
| Use | SANITARY |
| Usage Type | Dual Purpose Type |
| Charging Time | None |
| Production | Trimmer |
| Brand Name | Liplasting |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
| Name | Clothes Scraper |
| Color | blue, |
| Material | high quality ABS and alloy |
| Size | 15×14.4cm |
| Weight | 31g |
| Support Dropshipping | Support Shipping |
| Stock | Sufficient |
| Type A | Pet Hair Cleaning |
| Type B | Wool Razor Brush |
| Type C | Convenient Tool |
| Type D | Portable |
| Type E | Quick And Effective |
Instock
There are no reviews yet.