Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.261 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Usage | Woolen Clothes |
| Material | Plastic |
| Feature | Eco-Friendly |
| Model Number | Lint Remover |
| Use | Cleaning |
| Usage Type | Dual Purpose Type |
| Charging Time | 3-4 Hours |
| Production | Trimmer |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
| Voltage | 220V 50Hz |
| Power | 5W |
| Plug type | EU standard |
| Dimensions | 15x6cm/5.91×2.36inch |
| Color | Pink |
| Quantity | 1 Set |
Instock
There are no reviews yet.