Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 8 × 21 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Material | ABS |
| Model Number | Lint Remover |
| Use | Cleaning |
| Usage Type | Plugging Type |
| Charging Time | None |
| Production | Trimmer |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, RoHS |
| Rated power | 5W |
| Speed | 9000 rpm |
| Power cord length | 1.4 meters |
| Product size | 16*12.5*6.5cm |
| Color box size | 13.6*7.8*20.1cm |
Instock
There are no reviews yet.