Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 2 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | Rechargeable Battery |
| Usage | Woolen Clothes |
| Material | ABS, ABS |
| Feature | Eco-Friendly |
| Use | Cleaning |
| Usage Type | Charging Type |
| Charging Time | 1-2 Hours |
| Production | Trimmer |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Item Name | Electric Lint Remover for Clothing |
| Feature 1 | Fuzz Fabric Shaver Portable Hair Ball Trimmer |
| Feature 2 | Fuzz Pellet Cut Machine Sweater Clothe Shaver |
| Feature 3 | Pellet Fabric Shaver For Clothing Clothes |
| Built-in battery capacity | 500mAh |
| Gear | 1st gear, 1st gear |
| Color | Gray, white |
| Rated voltage | DC-5V |
| Rated current | 1A |
| Rated power | 5W |
| Charging interface | Type-C charging port |
Instock
There are no reviews yet.