Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 12 × 12 cm |
| Power Source | AC |
| Usage | Woolen Clothes |
| Material | ABS, ABS+Stainless steel |
| Model Number | M27 |
| Use | Neatening/Storage |
| Usage Type | Plugging Type |
| Production | Blades |
| Brand Name | yunchi |
| Origin | Mainland China |
| Motor power | 60W |
| Cable length | 4 meters |
| Item | Lint Pellet Remover |
| Style | Lint Remover |
| Type | Professional Electric Lint Remover |
Instock
There are no reviews yet.