Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Capacity | 5-10kg |
| Brand Name | XMSJ |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| Sensor | Yes |
| Certification | CE, RoHS |
| Voltage V | 220V |
| Power W | 600W |
Instock
There are no reviews yet.