Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 43 × 43 × 67 cm |
| Power Source | AC |
| Model Number | XPB18-688S |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 260 |
| Capacity | <5kg |
| Brand Name | YunlinLi |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.