Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 50 × 50 cm |
| Automatic Type | Semi-Automatic |
| Controlling Mode | Digital Timer Control |
| Heating Method | Lightwave |
| Max. Timing Limit | <60min |
| Certification | CE, CCC |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1501-2000W |
| Capacity | 5-10kg |
| Brand Name | SAINTCIAGA |
| Origin | Mainland China |
| Brand | Bear |
| Power | 2200W |
| Color classification | Beige |
| Temperature level | 5th gear and above |
| With holder or not | Yes |
| Water tank capacity | 2L |
| Type of intelligence | Intelligence is not supported. |
| Type of hanging steamer | Standing ironing machine |
Instock
There are no reviews yet.