Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 501-1000w |
| Capacity | 10-15kg |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| product category | Mini portable |
| Dry clothing capacity | 10kg |
| Product power | 600W |
| function | Drying clothes, sterilization |
Instock
There are no reviews yet.