Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 40 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Voltage (V) | 24V |
| Power (W) | >2000W |
| Capacity | 5-10kg |
| Brand Name | XGJY |
| Origin | US(Origin) |
Instock
There are no reviews yet.