Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 23 × 21 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Power-off Protection | Yes |
| Heating Method | PTC |
| Certification | CE, UL |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 250w |
| Capacity | 5-10kg |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.