Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.822 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Power-off Protection | Yes |
| Castor | No |
| Model Number | Clothes Dryers |
| Housing Material | Plastic |
| Automatic Type | Automatic |
| Heating Method | PTC |
| Certification | none |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 150w |
| Capacity | <5kg |
| Brand Name | alloet |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.