Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 10 cm |
| Power-off Protection | Yes |
| Castor | Yes |
| Model Number | HK-968 |
| Housing Material | PVC |
| Automatic Type | Semi-Automatic |
| Controlling Mode | Microcomputer + Remote |
| Heating Method | PTC |
| Max. Timing Limit | 121-240min |
| Certification | CE, RoHS |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | <500w |
| Capacity | 5-10kg |
| Brand Name | Andy&RoseHome |
| Origin | Mainland China |
| Votage | 110V, 220V |
Instock
There are no reviews yet.