Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 11 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | USB |
| Voltage (V) | 6V |
| Power (W) | 15w |
| Capacity | <5kg |
| Brand Name | LEEDOAR |
| Origin | Mainland China |
| Item 1 | Mini Wash Machine Portable |
| Item 2 | USB Rotating Turbine Portable Washing Machine |
| Item 3 | Folding Washing Machine |
Instock
There are no reviews yet.