Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Max. Timing Limit | 241-480min |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 900W |
| Capacity | <5kg |
| Brand Name | LEEDOAR |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.