Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 16 × 19 cm |
| Power-off Protection | Yes |
| Castor | No |
| Model Number | xqh662zy |
| Housing Material | Plastic |
| Automatic Type | Automatic |
| Controlling Mode | Digital Timer Control |
| Heating Method | PTC |
| Max. Timing Limit | 241-480min |
| Certification | CE |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 450W |
| Capacity | <5kg |
| Brand Name | DMWD |
| Origin | Mainland China |
| Timer | 2-4-6Hours |
| Temperature | less than 60 ℃ |
Instock
There are no reviews yet.