Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.161 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 26 × 13 cm |
| Power-off Protection | Yes |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 501-1000w |
| Capacity | <5kg |
| Brand Name | BALASHOV |
| Origin | Mainland China |
| Heating method: | heating wire |
Instock
There are no reviews yet.