Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.146 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 10 cm |
| Certification | none |
| Voltage (V) | 6V |
| Power (W) | 5w |
| Capacity | 5-10kg |
| Brand Name | Sokany |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.