Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 34 × 23 cm |
| Power-off Protection | Yes |
| Castor | No |
| Model Number | other |
| Housing Material | Plastic |
| Controlling Mode | Microcomputer + Remote |
| Heating Method | PTC |
| Certification | none |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1001-1500W |
| Capacity | <5kg |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| Product number | BD0129 |
| Name | Household clothes dryer |
| Product size | 29*20*15 cm |
| Power | 2 keys 1500W, 6 keys 2300W |
Instock
There are no reviews yet.