Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 28 kg |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 38 × 64 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Power-off Protection | Yes |
| Castor | No |
| Housing Material | Plastic |
| Automatic Type | Semi-Automatic |
| Certification | none |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | <500w |
| Capacity | <5kg |
| Brand Name | YunlinLi |
| Origin | Mainland China |
| power | 170W |
Instock
There are no reviews yet.