Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 73 × 21 × 18 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Model Number | GYJ900 |
| Heating Method | PTC |
| Max. Timing Limit | 121-240min |
| Certification | none |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 501-1000w |
| Capacity | 10-15kg |
| Brand Name | YunlinLi |
| Origin | Mainland China |
| Timing | 240 minutes |
| Bearing capacity | 12kg |
| Waterproof grade | IPX1 |
| Host size | 250 * 185 * 120mm |
| Wardrobe size | 870 * 450 * 1520mm |
Instock
There are no reviews yet.