Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 18 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Model Number | KW-GYQ03 |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 230 |
| Capacity | <5kg |
| Brand Name | YunlinLi |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.