Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 32 × 36 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Model Number | GTRF56 |
| Voltage (V) | 12V |
| Power (W) | 36W |
| Capacity | 5-10kg |
| Brand Name | YunlinLi |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.