Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 35 × 53 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Model Number | XPB12-2008 |
| Housing Material | Plastic |
| Automatic Type | Semi-Automatic |
| Certification | CE |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 260W |
| Capacity | <5kg |
| Brand Name | CANDIMILL |
| Origin | Mainland China |
| Power | 260W |
| Size | 330*330*510MM |
| Weight | about 6KG |
Instock
There are no reviews yet.