Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 25 × 25 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1001-1500W |
| Capacity | 5-10kg |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| brand | Midea |
| product type | Cloth cover wardrobe type |
| Drying capacity | 5.5kg |
| Product power | 1200W |
| function | Dry clothes, power failure protection |
Instock
There are no reviews yet.