Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 13 × 33 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Model Number | Y001 |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 36W |
| Capacity | <5kg |
| Brand Name | YunlinLi |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.