Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 80 × 22 × 18 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC, usb, Battery, Electric, Electric |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 501-1000w, 500 |
| Capacity | 5-10kg |
| Brand Name | OIMG, OEM |
| Origin | Mainland China |
| After-sales Service Provided | Onsite Installation |
| Warranty | 1 Year |
| Application | Car, RV, Outdoor, Hotel, garage, Commercial, Household |
| Dryer Type | Electric Clothes Airer |
| Automatic Type | Automatic |
| Installation | Freestanding |
| Place of Origin | Jiangsu, China |
| Model Number | 366 |
Instock
There are no reviews yet.